Kodas: 2BUR/33k
Apskritis: Vilniaus apskritis
Gyvenvietė: Vilniaus m.
Miesto dalis: Naujininkai
Gatvė: Eišiškių pl.
Aukštas: 2
Aukštų skaičius: 3
Plotas: 58
Kambarių skaičius: 2
Statybos metai: 2007
Pastato tipas mūrinis
Būklė tvarkingas
Šildymas centrinis kolektorinis
Taip pat atskiri kambariai
galimybė apstatyti baldais
sieninė spinta
nauja el. instaliacija
plastikiniai vamzdžiai
langai su stiklo paketu
įstiklintas balkonas
požeminis garažas
vonia
nauja kanalizacija
internetas
kabelinė tv
signalizacija
šarvinės durys
rakinama laiptinė
video kameros
židinys
virtuvė sujungta su kambariu
virtuvės komplektas
šaldytuvas
 
Kaina 521.32 €/mėn
Kaina už 1 kv. m. 8.98 €/mėn
Aprašymas
2BUR/33 NAUJININKUOSE EIŠIŠKIŲ PL. IŠNUOMOJAMAS JAUKUS 2 KAMBARIŲ 58 KV.M. BUTAS NAUJAME NAME SU ŽIDINIU IR TERASA! Butas nuomojamas tik nuo 2014-04-01.

PASTATO APRAŠYMAS:
- Statybos metai: 2007 m.
- Aukštų skaičius: 3
- Namo tipas: mūrinis
- Įėjimo durys: su kodine apsaugos sistema ir domofonu, įėjimas į butą per šarvo duris.

BUTO IŠPLANAVIMAS:
- Kambarių skaičius: 2
- Aukštas: 2/3
- Kvadratūra: 58 kv.m.
- Virtuvė sujungta su svetaine, vienas izoliuotas kambarys. Atskiras išėjimas į lauko terasą.

BUTO ĮRENGIMAS:
- Sienos: dažytos.
- Langai: plastikiniai langai su stiklo paketu.
- Durys: buto durys šarvo, kambarių laminuotos.
- Grindys: laminatas bei keraminių plytelių.

BBALDAI IR BUITINĖ TECHNIKA:
- Baldai, orkaitė, sofa, staliukas balkone su kėdėmis, šaldytuvas, signalizacija (bute įrengta signalizacijos sistema, kuri prijungta prie centrinio saugos tarnybos stebėjimo pulto 24 h per parą, 365 dienas per metus).

ŠILDYMAS:
- Šildymas butuose - centrinis kolektorinis. Kiekviename korpuse įrengtas šiuolaikinis šilumos mazgas, valdomas ir aptarnaujamas KAC-1 UAB „Vilniaus energija“ (Smolensko g 12, Vilnius). Kiekvienas radiatorius yra reguliojamas. Laiptinėje yra įrengtas būto šilumos skaitliukas, pagal kurį Jūs atsiskaitote už sunaudotą šilumos energiją.
Jūs galite kiekvieną dieną registruoti skaitliuko parodymus ir efektyviai valdyti šilumos energiją, reikalingą buto šildimui. Šilumos sanaudos priklauso nuo buto eksploatacijos ir vėdinimo bute organizavimo.
Jeigu lauke minus 25 laipsniai, o Jūs norite namuose vaikščioti trumpom rankovėm +25 laipsnių temperatūroje – nustatykite savo radiatorius į poziciją 5 (penki). Tokiu atveju teks sumoketi uz šildymą apie 3-4 Lt uz 1m2 naudingo ploto ( o gal ir daugiau). Jeigu esant lauko temperaturai minus 25 Jus palaikysite bute +19-20 laipsnių, statydami reguliatorius radiatoriuse į poziciją 2 (du), – sumokėsite iki 2 lt/m2 už šildymą.

PARKAVIMAS:
- Parkavimas požeminiame garaže arba kieme (automatinis CO emisijos reguliavimas, dūmų šalinimo sistema, priešgaisrinė vandens automatika). Požeminėje automobilių parkavimo aikštelėje įmontuoti automatiniai pakeliami vartai,
įrengta moderni video stebėjimo sistema, leidžianti gyventojams kompiuteriu stebėti savo automobilį per internetą, neišeinant iš butų. Požeminiai garažai yra prijungti prie centrinio apsaugos firmos dispečerinio pulto, kiekvienas gyventojas turi personalinį e-raktą, kurio pagalba įeina ir išeina iš garažo.

INFRASTRUKTŪRA:
- Naujininkai, Eišiškių pl. Namas yra aptvertas, įrengtas vidinis kiemas su vaikų žaidimo aištele, yra sukurtas dirbtinis tvenkinys, kur plaukioja žuvys. Šalia namo yra parkas, kur galima mėgautis pirtimi, kubilu, yra vaikų žaidimo aikštelė. Parkas apšviestas, aptvertas. Iėjimas į Parka tik šalia esančio kvartalo gyventojams (varteliai turi e-spynas). Parkas kaip ir kvartalo kiemas kontroliojamas video stebėjimo kameromis. Iki autobusų stotelės “Hidrogeologija” tik 70 m (autobusai Nr. 41, 42 ir 78 ir mikroautobusas Nr. 71 važiuoja iki geležinkelio stoties). Patogus susisiekimas su kitais miesto rajonais.

NUOMOS KAINA:
- 1800 lt + komunal. mokesčiai + PVM.
Už objektą atsakingas:
Patalpų skyrius, 865266888,
info@nuomosbiuras.lt
Sukurti pasiūlymą
Susidomėjote?
Siųsti

Atgal | Aukštyn   Versija spausdinimui

2021. Nuomos biuras. Visos teises saugomos.
Sukure: e-sense. Patobulino: Inteka